Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

2020/2021

OLIMPIADY

 

  Agnieszka Machnicka

3e

VIII Olimpiada Wiedzy o Turystyce

etap okręgowy

  Anna Kramarek

2d4

VIII Olimpiada Wiedzy o Turystyce

etap okręgowy

  Amelia Draga

3d

XLVII Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

  Weronika Czarna

3h

XLVII Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

  Kacper Przybylak

3a

XVIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

etap okręgowy

  Kinga Sworowska

2d4

V Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy 

  Julia Rozynek

3d

V Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy 

  Jakub Tomiak

2a3

44. Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy

  Agata Wojciechowska

1h

44. Olimpiada Języka Francuskiego

etap okręgowy

KONKURSY

 





Wiktoria Klupsz 1c XX Powiatowy Konkurs Młodych Talentów Literackich 1m.
Martyna Olszewska 2c4 3m.
       
Matra Bardan 2a4 X Konkurs recytatorski "Słowiańskie Recytacje" 1m.
Maria Ambroż 2a4 3m.
Hanna Mleczak 1c wyróżnienie
Wiktoria Klupsz 1c nagroda publiczności
       
Igor Czarnecki 2h3 Olimpiada Zwolnieni z Teorii finalista
Weronika Tomiak 2h4 finalistka
Wiktoria Janczewska 2h5 finalistka
Dominika Karacz 2h6 finalistka
Michał Woś 2h7 finalista
Natalia Kasperczak 2h8 finalistka
       
Marcin Ścipniak 1a III Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Finansach i Ekonomii   "Sukces na Bank" finalista
Mikołaj Kaczmarek  2b4 finalista
Zuzanna Szumska 2a4 finalistka
Nikola Bogucka 2a5 finalistka
Mateusz Szulc 2a6 finalista
       
Marta Kucharska 1c VII Wojewódzki Konkurs Literacki "Wiersz Miesiąca" laureatka lutego i marca 2021
       
Roksana Głowania 1b Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury 2m.
       
Paulina Maria Basiuk 2c3 VII Wojewódzki Konkurs Literacki  „Manufaktura Słowa” 2m. (kat. proza)
       
Jakub Moszyński 2a3 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2021" wyróżnienie
Oskar Weiss 2b3 wyróżnienie
       
klasa 1a4   XXXII Matematyka bez granic 3 miejsce w regionie/ 5 w kraju
       
Wiktoria Klupsz 1c XII Konkurs recytatorski "Poznańskie Dziewiątki" wyróżnienie
Maria Ambroż 2a4 wyróżnienie
Marta Bardan 2a4 wyróżnienie
Hanna Mleczak 1c wyróżnienie
       
Magdalena Jankowiak 2a3 Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko 2021 tytuł Taona
Mateusz Dworzański 2a3 tytuł Taona
       
Adam Mazur 2a3 IntelAI4Y-Intel-sztuczna inteligencja dla młodzieży finalista
Mikołaj Paterek 2a3 finalista
       
Marta Kucharska 1c III Wojewódzki Przegląd Piosenki Autorskiej  wyróżnienie

ZAWODY SPORTOWE

 

I miejsce w  Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych                                         Matylda Kulus 3c, Julia Kucharska 1b, Weronika Gmerek 2b4, Zuza Misiorna 2b4, Kasia Borowczak 1g, Kaja Komczyńska 3g, Julita Paliwoda 3z, Martyna Paliwoda 3d, Magda Zając 3d, Zuza Kotlińska 3d, Kacper Borek 3d, Michał Maciaszczyk 3d, Piotr Basiński 2b3, Kuba Gumny 2g3, Mikołaj Paterek 2a3, Kacper Kmiecik 2g4, Karol Roguszka 2d4, Szymon Piechowiak 1a, Kacper Nyczkowiak 3a

 

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach na Orientację chłopców                            Mikołaj Paterek 2a3, Mateusz Dworzański 2a3, Amadeusz Cupryś 1a

 

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach na Orientację dziewcząt                            Nadia Kędzierska 3h, Julia Reimann 2h4, Nina Kapska 2h4, Marika Skrzypczak 2d4

 

1 miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach na Orientację - Mikołaj Paterek 2a3

 

2 miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach na Orientację- Amadeusz Cupryś 1a

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich                                                                 Gabriela Kazubska 1g, Margareta Litwińska 1g, Marta Telesz 1g, Maria Ambroż 2a4, Marta Bardan 2a4, Gmerek Weronika 2b4, Aleksander Schulz 2h4, Kliks Jagoda 2a3, Zuzanna Kazubska 2b3,          Zuzanna Rutkowska 2h3, Derwich Katarzyna 3d

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetach pływackich                                                        Bartosz Kocjan 2a3, Bogusz Krzyżanowski 2a3, Adam Mazur 2a3, Paweł Kudrykiewicz 2b3,          Bartosz Andrys 2d3, Wiktor Maćkowiak 2d3, Ksawery Gurbada 2g3, 

 

Etykietowanie: