Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

2019/2020

Olimpiady

Paweł Wawrzynowicz 3b VII Olimpiada Wiedzy o Turystyce etap okręgowy

Krzysztof Szczepaniak

3f

VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce

etap okręgowy

Paweł Wawrzynowicz

3b XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej etap centralny

Paweł Wawrzynowicz

3b LXIX Olimpiada Biologiczna etap okręgowy
Jakub Kaczmarek 3a Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości etap centralny

Martyna Płatników

3b 66. Olimpiada Chemiczna etap okręgowy

Zuzanna Kotlińska

2d 44. Olimpiada Artystyczna etap okręgowy

Laura Doulgeris

3z

 43. Olimpiada Języka Niemieckiego.

etap okręgowy

Weronika Czarna

2h XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej etap okręgowy

Krzysztof Szczepaniak

3f XLVI Olimpiada Geograficzna etap okręgowy

Amelia Draga

2d

XLVI Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

Weronika Czarna

2h

XLVI Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

Wiktor Piechowiak

3a

IV Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   

Krzysztof Szczepaniak

3f

IV Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   

Martyna Polowa

3d

IV Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   

Konkursy

 

Jakub Moszyński

1a3

XVIII edycja Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

awans do finału 

Bartosz Kocjan

1a3

awans do finału 

Natalia Jąder

1b3

awans do finału 

Hubert Schlaffke

1a4

awans do finału 

Oskar Tajchert

1a3

awans do finału 

Oskar Weiss

1b3

awans do finału 

Nicola Beder

1b3

półfinał

Mariusz Rychlicki

1a4

półfinał

Adam Janczewski

1h4

półfinał

Mateusz Szulc

1a4

półfinał

Martyna Paliwoda

2d

półfinał

Andżelika Florek

2a

półfinał

Filip Bimkiewicz

2d półfinał

Mikołaj Maksymów

1a4

VI Wojewódzki Konkurs Literacki  „Manufaktura Słowa”

3m. (kat. poezja)

Katarzyna Stachowiak

1b4

2m. (kat. proza)

Paulina Maria Basiuk

1c3

3m. (kat. proza)

Agnieszka Kulus

3c

Konkurs UZ "Potyczki z polszczyzną"

1m.

Jonasz Markiewicz

3c

3m. (drużynowo)

Emilia Gabler

3c

3m. (drużynowo)

Kinga Lewandowska

3f

3m. (drużynowo)

Amelia Draga

2d

XVI Konkursu Poezji Irlandzkiej

udział w finale

Rafał Nowak

2b

udział w finale

Weronika Czarna

2h

XXI Konkurs Geologiczny

półfinał- wyróżnienie

Krzysztof Szczepaniak 

3f

 

Jakub Moszyński

1a3

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

bardzo dobry wynik

Jakub Tomiak

1a3

wyrożnienie

Wiktoria Kaczmarek

3a

XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

wyróżnienie

Wiktor Piechowiak

3a

wyróznienie

Nikola Beder

1b3

Ogólnopolski Konkurs 

Olimpiada przedmiotowa Olimpus kat. chemia

1m. drużynowo

Zuzanna Misiorna

1b4

1m. drużynowo

Bartosz Kocjan

1a3

wyróżnienie

Karolina Śmiałek

1c3

wyróżnienie

Paulina Napierała

2c

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zakażeniach Wirusem HIV i Chorobie AIDS

1m. 

Klaudia Kordus

2b

2m. 

klasa 1a3

 

XXX Matematyka bez granic

9 miejsce w regionie/ 14 w kraju

klasa 1a4

 

11 miejsce w regionie/ 17 w kraju

klasa 1d3

 

16 miejsce w regionie/ 23 w kraju

klasa 1b3

 

20 miejsce w regionie/ 28 w kraju

Mikołaj Kaczmarek

1b4

III Konkurs Wiedzy Psychologicznej

2m. 

Julia Brzezińska

1c3

XI Konkurs recytatorski "Poznańskie Dziewiątki"

udział

Maria Ambroż

1a4 wyróżnienie

Marta Bardan

1a4

wyróżnienie

Agata Frąckowiak

3c

Ogólnopolski konkurs "Śpiewać każdy może"

2m. etap powiatowy

Martyna Płatników

3b

XXV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny UAM Poznań

 półfinał

Paulina Mauer

2a

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka

wyróżnienie

Aleksandra Orwat

2a

Zofia Adam

2a

Paweł Olejniczak

2a

Michał Piatczyc

2a

Gracjan Szenfeld

2a

Damian Zboralski

2a

Maria Kranz

2a

Paulina Przybyła

2a

Jakub Reslerowski

2a

Kacper Sarbak

2a

Kacper Ćwikliński

2a

Andżelika Florek

2a

Konrad Guzik

2a

Kacper Nyczkowiak

2a

Kacper Przybylak

2a

Kamil Siuda

2a

Nasir Talukder

2a

Michał Kozłowski

2a

Hubert Nowak

2a

Katarzyna Derwich

2d

Katarzyna Fudali

2d

Konrad Pempera

2d

Tobiasz Przybylski

2d

Filip Bimkiewicz

2d

Jan Komasa

2d

 

Zawody sportowe

Klasa 1a3

Mazur Adam

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu

Kocjan Bartosz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu

Krzyżanowski Bogusz

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu

Paterek Mikołaj

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Siemczyk Kajtek

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Tajchert Oskar

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej:

Wróbel Mateusz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

 

Klasa 1b3

Kazubska Zuzanna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

VI miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50m stylem grzbietowym

 VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie  pływackiej 6x50 m

Mała Katarzyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady 2019/2020 w Unihokeju Dziewcząt

Szymański Cezary

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Teichert Weronika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

 

Klasa 1c3

Leśnik Wiktoria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

 

Klasa 1d3

Andrys Bartosz

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Daleka Oliwia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dźwigała Norbert

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Kaczmarek Martyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Kasprzyk Katarzyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Maćkowiak Wiktor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu

Magdans Kacper

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

Pławińska Martyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Wańska Marta

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 1g3

Basiński Piotr

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Gumny Jakub

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Materna Jakub

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Jan Weiss

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

 

Klasa 1h3

Horowski Igor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

 

Klasa 2a

Florek Angelika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Nyczkowiak Kacper

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Przybyła Paulina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Siuda Kamil

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Zboralski Damian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

 

Klasa 2b

Nowak Julia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Prosicki Bartosz

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Rychła Marcelina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 Rękoś Anna

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Śliczner Marcelina

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Witke Jakub

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

Zwanzig Julia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 2c

Kulus Matylda

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Rakowska Wiktoria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie.

III miejsce w półfinale Mistrzostw Wojewódzkich w Badmintonie dziewcząt:

Szaj Kinga

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wachowska Aleksandra

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

 

Klasa 2d

Borek Kacper

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Chojnacka Agnieszka

III miejsce w półfinale Mistrzostw Wojewódzkich w Badmintonie dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Derwich Katarzyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie pływackiej 6x50 m

Draga Amelia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie.

Fudali Katarzyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Kotlińska Zuzanna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

XXIX  miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego Mistrzostw w Biegu Ulicznym Licealiady ; drużynowo XI miejsce

Paliwoda Martyna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

1 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Rozynek Julia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Zając Magdalena

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

XLVIII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego Mistrzostw w Biegu Ulicznym Licealiady; drużynowo XI miejsce

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

 

Klasa 2e

Broniszewska Maja

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Doering Wiktor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

Machnicka Agnieszka

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Piątyszek Karol

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

 

Klasa 2g

Bimkiewicz Julia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Dominiczak Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Komczyńska Kaja

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego Mistrzostw w Biegu Ulicznym Licealiady; drużynowo XI miejsce

Kublik Maciej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Maciaszczyk Michał

VI miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego Mistrzostw w Biegu Ulicznym Licealiady; drużynowo XV miejsce

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w biegu na 800m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

Przybyła Karolina

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Rychła Michalina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Tomiak Zuzanna

III miejsce w półfinale Mistrzostw Wojewódzkich w Badmintonie dziewcząt:

 

Klasa 2h

Śliwa Adela

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Klasa 2z

Bajon Adrianna

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Ciesielski Paweł

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

Guzek Daria

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Herzog Klaudia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Jasiński Bartosz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej:

Paliwoda Julita

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Radna Klaudia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Ratajczak Zuzanna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

 

Klasa 3a

Ruta Wiktor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Przybysz Szymon

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Włodarek Mikołaj

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Wyrwińska Maria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Klasa 3b

Adamczak Sandra

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Bardan Michał

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu

Dechnik Anna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50m stylem klasycznym 

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie pływackiej 6x50 m

Kardasz Emilia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Kliks Wojciech

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Pływaniu

Michalak Jolanta

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Rodewald Julia

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Romankiewicz Laura

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Siczyńska Sara

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Strugała Julia

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wożakowska Agata

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

Klasa 3c

Babuszkiewicz Zuzanna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Bimkiewicz Oliwia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50m stylem motylkowym 

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie pływackiej 6x50 m

Idziejczak Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Jąder Izabela

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Kujbida Agata

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Markiewicz Jonasz

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

 

Klasa 3d

Prządka Monika

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 3f

Andrys Iza

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Kocąka Zofia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie pływackiej 6x50 m

 

Klasa 3g

Bochiński Filip

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Nowak Krzysztof

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Skwierzyński Jakub

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Waszkowiak Kinga

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

 

Klasa 3z

Czerniak Oskar

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Frysztyniak Hubert

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

Kwiecień Patryk

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Piętka Filip

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

 

Klasa 1a4

Ambroż Maria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Bardan Marta

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafecie pływackiej 6x50 m

Kurek Mikołaj

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

Leszko Robert

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Sołtysik Aleksander

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie

Szulc Mateusz

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce

 

Klasa 1b4

Banach Ania

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Gmerek Weronika

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Kmiecik Kacper

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Małczak Oliwia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Misiorna Zuzannna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

 

Klasa 1c4

Kędziora Natalia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Olszewska Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

Ratajczak Mateusz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

Stachowiak Daria

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej

 

Klasa 1d4

Gielnik Paulina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Kramarek Anna 

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Pietrzyk Dawid

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

Roguszka Karol

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

 

Klasa 1g4

Grześkowiak Greta

V miejsce w Finale Rejonu Leszno w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Jankowiak Jan

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Najda Amelia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Zalisz Mateusz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

 

Klasa 1h4

Andrys Anna

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Kotlarska Karolina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

Schulz Aleksander

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Sobierajski Adam

I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Siatkowej chłopców